Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LINDQVIST, Per (samtida): "Stockholm I ", Ur Stockholms mosaik, monogramsignerad PLQ, olja på duk uppfodrad på pannå, 25x39 cm
252534
2014-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här