Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LUNDBOM, Sixten (1895-1982): Hustak, monogramsignerad och daterad SL -80, blandteknik, 15x40 cm
Fläckar
252545
2014-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här