Nils Kölare färgserigrafi

Nils Kölare färgserigrafi
Nils Kölare färgserigrafi
Nils Kölare färgserigrafi
Nils Kölare färgserigrafi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -87, numrerad 8/10, provtryck, färgserigrafi, 46x74 cm

252547

2014-06-20