Stolar 10 st orientalisk stil

Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil
Stolar 10 st orientalisk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 10 st, 1900-talets andra hälft, delvis i teak, Thailand, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, 12 oklädda dynor medföljer

252556

2014-06-15