Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FARE, Leopold (1926-1996): "I dunkelt ljus Österlen", signerad Fare, dessutom signerad och daterad Fare 84 à tergo, olja på duk, 88x72 cm
252567
2014-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här