Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECH, Almar (1876-1950): "Kungsträdgården", signerad och daterad Almar Bech 1925, olja på duk, 46x56 cm
252568
2014-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här