Almar Bech Kungsträdgården

Almar Bech Kungsträdgården
Almar Bech Kungsträdgården
Almar Bech Kungsträdgården
Almar Bech Kungsträdgården
Almar Bech Kungsträdgården
Almar Bech Kungsträdgården

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

BECH, Almar (1876-1950): "Kungsträdgården", signerad och daterad Almar Bech 1925, olja på duk, 46x56 cm

252568

2014-06-27