Björn Hallström Hus i grönska Vik
2014-06-27
252571
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Hus i grönska, Vik", signerad och daterad Björn Hallström -61, olja på pannå, 51x93 cm