Björn Hallström Hus i grönska Vik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Hus i grönska, Vik", signerad och daterad Björn Hallström -61, olja på pannå, 51x93 cm

252571

2014-06-27