Jules Schyl olja
2014-06-25
252572
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SCHYL, Jules (1893-1977): Modell, signerad Schyl, a tergo signerad och daterad -30, olja på duk, 42x30 cm