Tomas Lidén oljemålning

Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIDÉN, Tomas (samtida): Horisont ("Brätte"), monogramsignerad TL, samt signerad och daterad Tomas Lidén 1985 a tergo, olja på duk, 107x120 cm
Utställd: Galleri 92, Östersund

Duklagning, smärre ytskador, krackeleringar

252592

2014-06-15