Tomas Lidén oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LIDÉN, Tomas (samtida): Horisont ("Brätte"), monogramsignerad TL, samt signerad och daterad Tomas Lidén 1985 a tergo, olja på duk, 107x120 cm
Utställd: Galleri 92, Östersund
Duklagning, smärre ytskador, krackeleringar
252592
2014-06-15