Oljemålningar bl a Folke Hellström

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJEMÅLNINGAR, 5 st, varav 1 st Folke Hellström, varav 3 st av Bernt Ringqvist, 1 st Hans Osvald Larsson, olja på duk och pannå, varierande mått, oramade
Proveniens: Gösta Stenman

Smärre ytskador

252606

2014-06-15