Oljemålningar Finland

Oljemålningar Finland
Oljemålningar Finland
Oljemålningar Finland
Oljemålningar Finland
Oljemålningar Finland
Oljemålningar Finland

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLJEMÅLNINGAR, 3 st, varav 2 st Antti Väänänen, 1 st Karl Emil Jankes, olja på duk och pannå, varierande mått, oramade
Proveniens: Gösta Stenman

252617

2014-06-15