Eugeniusz Dzierzenecki oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DZIERZENCKI, Eugeniusz (1904-1990): Båtstrand, signerad, olja på pannå, bildmått 17x21 cm
Utförd 1961

Pannå något missformad

252621

2014-06-16