Skåp 1930-tal

Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal
Skåp 1930-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1930-tal, skyltmärkt Carl Johanssons Möblerings AB (Kungl Hovleverantör), fanérad i bl a björk, höjd 145, 80x45 cm

Ytskador

252631

2014-06-16