Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1930-tal, skyltmärkt Carl Johanssons Möblerings AB (Kungl Hovleverantör), fanérad i bl a björk, höjd 145, 80x45 cm
Ytskador
252631
2014-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här