Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAMARMBANDSUR, 18 k guld, 1950-tal, Nivada, mekaniskt urverk, plexiglas, diameter ca 12 mm, vikt 16 g, fungerar
Glas med repor
252633
2014-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här