Johannes Ravn oljemålning
2014-06-16
252642
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAVN, Johannes (1922-1991): Kustmotiv, signerad och daterad J. Ravn -81, olja på pannå, 27x35 cm