Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, 1900-talets första hälft, stomme i ek, metallklädda skivor med dekor i relief, höjd ca 70, diameter 60 cm
Bruksslitage
252646
2014-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här