Rökbord 1900-talets första hälft
2014-06-16
252646
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKBORD, 1900-talets första hälft, stomme i ek, metallklädda skivor med dekor i relief, höjd ca 70, diameter 60 cm
Bruksslitage