Soffa Laura Ashley

Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley
Soffa Laura Ashley

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, Laura Ashley, röd klädsel, fällbara armstöd, på hjul, längd ca 202, djup ca 102 cm

Bruksslitage

252657

2014-06-16