Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny och idegran, höjd ca 77, 121x60 cm

Ytskador, slitage, bordsskiva med fläck, ett handtag saknas

252660

2014-06-16