Takkrona rokokostil

Takkrona rokokostil
Takkrona rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKKRONA, med prismor, 1900-talets första hälft, rokokostil, 4 ljusarmar, stomme i mässing, höjd inklusive kedja ca 96 cm

Nagg, bottenprisma saknas

252678

2014-06-16