Serietidningar Kalle Anka

Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka
Serietidningar Kalle Anka

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERIETIDNINGAR, bestående av: Kalle Anka & Co , 9 st 1957, 17 st 1958, 35 st 1959, 40 st 1960, Barna Hedenhös, 7 st., 1940-50-tal, udda tidningar medföljer

Diverse skador, ej genomgångna

252679

2014-06-16