Agatha Christie i tidiga upplagor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIE, AGATHA (2). Why didn´t they ask Evans? London, The Crime Club, 1935, orange originalklotband med skyddsomslag, The mystery on the blue train. London, The Crime Club, 1937, 7th printing, blått originalklotbnad utan skyddsomslag. 2 vol.

Skyddsomslag med skador och lagningar, nötta och blekta band.

252701

2014-06-18