De Martino olja på duk

De Martino olja på duk
De Martino olja på duk
De Martino olja på duk
De Martino olja på duk
De Martino olja på duk
De Martino olja på duk

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DE MARTINO, Edoardo Federico (1838-1912): Marinmålning, signerad och daterad E de Martino 83, olja på duk, 48x32 cm

Hål i duken, slitage

252735

2014-06-21