Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DE MARTINO, Edoardo Federico (1838-1912): Marinmålning, signerad och daterad E de Martino 83, olja på duk, 48x32 cm
Hål i duken, slitage
252735
2014-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här