Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRICKA, 1800-talets andra hälft, bemålad plåt med litografiskt tryck, motiv från Potzdam, ca 46x60 cm
Bruksslitage
252753
2014-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här