Vettar åda och guding

Vettar åda och guding
Vettar åda och guding
Vettar åda och guding
Vettar åda och guding
Vettar åda och guding
Vettar åda och guding
Vettar åda och guding
Vettar åda och guding

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VETTAR, 2 st, trä, bemålade, åda och guding, längd 47 resp 49 cm

Bruksslitage, skador

252763

2014-06-17