Kaffekanna tekanna Meissen

Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen
Kaffekanna tekanna Meissen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKANNA, TEKANNA, porslin, Meissen, 1900-tal, dekor blommor och guld, höjd ca 12-5-26 cm

Kannans lock med obetydlig nagg

252769

2014-06-17