Nattkärl Kina 1800-tal

Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal
Nattkärl Kina 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTKÄRL, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, dekor i emaljfärger av figurscener, diameter ca 22,5 cm

Mindre nagg, slitage

252773

2014-06-17