Isaac Grünewald färglitografi

Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi
Isaac Grünewald färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Sigrid på stranden i Alassio, signerad Grünewald, färglitografi, 31x40 cm

252810

2014-06-17