Gravyrer 1700-tal

Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal
Gravyrer 1700-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAVYRER, 6 st, 1700-tal, Richard Earlom, Landskap med figurer, ca 19x25 cm

Fläckar, gulnader, skador, ostadiga ramar

252844

2014-06-17