Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAVYRER, 6 st, 1700-tal, Richard Earlom, Landskap med figurer, ca 19x25 cm
Fläckar, gulnader, skador, ostadiga ramar
252844
2014-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här