Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DEKORELEMENT/ÖVERSTYCKE, Kina, 1900-tal, bronserat och skuret trä, höjd ca 79x114 cm
Smärre skador
252846
2014-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här