Vera Frisén olja

Vera Frisén olja
Vera Frisén olja
Vera Frisén olja
Vera Frisén olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRISÉN, Vera (1910-1990): Flicka med röd huvudbonad, signerad Frisén, olja på pannå, 35x27 cm

Obetydligt färgbortfall

252854

2014-06-22