Ikon Ryssland 1900-talets första hälft
2014-06-21
252882
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
IKON, 1900-talets första hälft, Ryssland, risa i mässing, ca 22x18 cm
Proveniens: Enligt text a tergo tillhörig Konsulinnan Gisela Trapp, Fredriksdal, Helsingborg
Bucklor