Ikon Ryssland 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IKON, 1900-talets första hälft, Ryssland, risa i mässing, ca 22x18 cm
Proveniens: Enligt text a tergo tillhörig Konsulinnan Gisela Trapp, Fredriksdal, Helsingborg

Bucklor

252882

2014-06-21