Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BONAD, 1900-tal, enligt uppgift tillverkad av Inga-Kaisa Blomqvist (1907-1992), petit points broderi, ca 230x148 cm
Smärre slitage
252887
2014-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här