Bonad Inga-Kaisa Blomqvist

Bonad Inga-Kaisa Blomqvist
Bonad Inga-Kaisa Blomqvist

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BONAD, 1900-tal, enligt uppgift tillverkad av Inga-Kaisa Blomqvist (1907-1992), petit points broderi, ca 230x148 cm

Smärre slitage

252887

2014-06-17