Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets mitt, Biedermeier, björk, nyckelbussningar i ben, höjd 86, 86x46 cm, nyckel finns
Slitage
252892
2014-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här