Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, Bruno Mathsson för Mathsson International Värnamo, fanérad med ask, kromade ben, invändigt med hyllplan, höjd 72, 158x46 cm
Fanérskador och slitage
252900
2014-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här