Bruno Mathsson sideboard

Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard
Bruno Mathsson sideboard

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, Bruno Mathsson för Mathsson International Värnamo, fanérad med ask, kromade ben, invändigt med hyllplan, höjd 72, 158x46 cm

Fanérskador och slitage

252900

2014-06-18