Golvur England
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GOLVUR, 17/1800-tal, England, fodral fanérat i mahogny, urtavla i med romerska siffror märk T Richardson Weverham, dekorelement i mässing, datum, sekundvisare, höjd 225, 56x26 cm, lod, pendel och pendel finns
Skador och slitage, ej funktionstestad
252908
2014-06-18