Lars Olof Loeld oljemålning

Lars Olof Loeld oljemålning
Lars Olof Loeld oljemålning
Lars Olof Loeld oljemålning
Lars Olof Loeld oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

7 000 SEK

LOELD, Lars Olof (född 1930): Kvadrater, olja på duk fäst på pannå, 88x88 cm
PROVENIENS: Galleri Christina, Eskilstuna 1986

252909

2014-06-18