Klubbat för:
6 400 SEK
7 000 SEK
LOELD, Lars Olof (född 1930): Kvadrater, olja på duk fäst på pannå, 88x88 cm
PROVENIENS: Galleri Christina, Eskilstuna 1986
252909
2014-06-18