Skänk i mahogny 1800-tal
2014-06-18
252914
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÄNK, 1800-talets mitt, mahogny, 2 lådor i sarg, dörrpar med bakomliggande hyllplan, rundade sidor, profilerade dörrspeglar, höjd 109, 111x54 cm
Senare beslag, originalbeslag medföljer