Landskap med fors oljemålning
2014-06-18
252915
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med fors, olja på pannå, 29x40 cm
Smärre ytskador