Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Bråddjup, 1909, signerad Zorn, etsning, 24x16 cm, LITTERATUR: Asplund 228, H&H252, ZG228
Gulnad
252931
2014-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här