Fiskgraal Edward Hald Orrefors

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, glas, fiskgraal, signerad Orrefors Sweden, Edward Hald, nr 466 1939, Orrefors, höjd 16 cm

Obetydliga skador

252933

2014-06-18