Oljemålning religiös scen

Oljemålning religiös scen
Oljemålning religiös scen
Oljemålning religiös scen
Oljemålning religiös scen

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Familjescen-nattvard, olja på duk, 21x17 cm, i samtida ram

252939

2014-06-18