Överkast i blockteknik

Överkast i blockteknik
Överkast i blockteknik
Överkast i blockteknik
Överkast i blockteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖVERKAST, omkring 1900, blockteknik, ca 218x166 cm
PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län

Skador, slitage

252962

2014-06-18