Matservis Rörstrand

Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 47 dlr., Rörstrand, förgylld dekor på crémefärgad botten, bestående av: 10 mattallrikar, 8 bordstallrikar, 12 djupa tallrikar, 3 uppläggningsfat, 4 saladjärer, kanna, thékanna, gräddkanna, sockerskål, 2 thékoppar med fat, 3 kaffekoppar med fat, såsskål Lidköping

Enstaka nagg

252970

2014-06-18