Kappa 1870-tal

Kappa 1870-tal
Kappa 1870-tal
Kappa 1870-tal
Kappa 1870-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAPPA, 1870-tal, märkt med fragmentarisk etikett, svart sammet, dekor av snörmakerier och pälsbräm
PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län

Slitage, skador

252974

2014-06-18