Ytterfoder porslin

Ytterfoder porslin
Ytterfoder porslin
Ytterfoder porslin
Ytterfoder porslin
Ytterfoder porslin
Ytterfoder porslin
Ytterfoder porslin
Ytterfoder porslin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YTTERFODER, Gustavsberg, 3+2 "Waldemarsudde", 1 par "Milleskrukan" Millesgården, porslin, höjd 12,5-15,5 cm

1 Waldemarsudde med nagg, 1 med ytligt krackelyr

252977

2014-06-18