Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, möjligen Japan, ca 180x91 cm
Blekt, slitage, mindre lagningar
252979
2014-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här