Omega Constellation damarmbandsur
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
DAMARMBANDSUR, Omega, Constellation My Choice, referens 014755100, damarmbandsur, quartz, omkring 2011, armlänk av stål, glasringen besatt med 38 briljanter, totalt ca 0,42 carat, diameter 25 mm, med certifikat utfärdat 2011
Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, bakboett med repor
252989
2014-06-27