Omega Constellation damarmbandsur

Klubbat för:

14 000 SEK

15 000 SEK

DAMARMBANDSUR, Omega, Constellation My Choice, referens 014755100, damarmbandsur, quartz, omkring 2011, armlänk av stål, glasringen besatt med 38 briljanter, totalt ca 0,42 carat, diameter 25 mm, med certifikat utfärdat 2011

Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, bakboett med repor

252989

2014-06-27